Переваги інфрачервоних сушильних камер

Сушіння продуктів харчування, плодів, ягід, овочів, це один з найстаріших і найнадійніших способів запасатися харчами. Наші далекі предки таким чином висушували також й рибу, й м'ясо, зберігаючи корисні речовини і перешкоджаючи швидкому псуванню їжі. Тоді це робили за допомогою сонячних променів, процес цей доволі тривалий, займає багато днів і вимагає постійної сонячної погоди. Тому можна було сушити запаси лише влітку. Зараз при сучасних швидкостях і потребі у великій кількості харчів такий шлях не підходить. Тому для сушіння використовують газові печі і електросушарки, а останнім часом все більшого розповсюдження набувають сушильні шафи з інфрачервоним випромінюванням. У чому їх переваги?

 інфрачервоні сушильні камери


Найперше треба вказати на те, що цей спосіб дегідратації не вимагає великих затрат енергії, бо навіть дуже вологі продукти висихають під впливом інфрачервоних променів швидше. До того ж немає втрат цінних вітамінів і мікроелементів, бо температура в сушильній камері не є надто високою. Ще одна важлива перевага – це ефективне обеззараження, тобто видалення не тільки вологи, а й патогенної мікрофлори. Таким чином можна досягти ефекту консервації, що допомагає значно подовжити терміни споживання продуктів харчування. Ці сушильні камери можуть програмуватися на різні режими, що значно полегшує вироблення продукції. Їх можна застосовувати без обмежень у закладах громадського харчування, на підприємствах харчової промисловості. Ще такі шафи активно використовуються в виготовлені будівельних матеріалів, наприклад брикетів чи сушки деревини. Для побутових цілей вони мало підходять, хіба що брати сушарку з невеликими габаритами.

 інфрачервоні сушильні камери


Придбати інфрачервоні сушильні шафи можна, пройшовши на сайт pro.osushiteli.ua. Ця компанія реалізує такі пристрої різних розмірів і потужності, від кращих вітчизняних виробників за помірними цінами. Вибрати необхідне обладнання допоможуть кваліфіковані спеціалісти фірми, для отримання консультації можна подзвонити по телефону чи заповнити форум зворотного зв’язку на сайті. Всі сушильні шафи продаються з довготривалою гарантією і можливістю отримати професійне гарантійне обслуговування.
Інфрачервоні сушильні камери можуть стати в нагоді малому і середньому бізнесу, бо зараз в нашій країні виріс попит на здорове харчування, а зберігати свіжі овочі і фрукти більш затратно, ніж сушені.

Наверх