На які нюанси необхідно звернути увагу при купівлі ліжка

Як вибирати ліжко
Вирішивши купити ліжко, потрібно знати, які чинники слід врахувати. Щоби вибрати належну його модель, треба визначитись із:

  • варіантом каркасу;
  • опори;
  • матрацом.

Купівля ліжка

Каркас ліжка

Каркас виступає основою конструкції ліжка, тому важливо вибрати якісний варіант, який надасть конструкції стійкості та міцності. Важливо, щоб розміри каркаса й матраца були однаковими. Неправильно підібраний матрац може стати причиною зламу каркаса.
Підбираючи ліжко, слід перевірити міцність каркаса. Кількість деталей має відповідати розмірам конструкції. Краще придбати якісний виріб за вищою ціною, ніж зупинити його на низькоякісній сировині. Якісні каркаси виробляють із бука, дуба та ясеня. Сучасні меблеві виробники для виготовлення каркасів використовують:

  • натуральну деревину;
  • масив дерева;
  • шпон натуральної деревини;
  • штучні матеріали, що імітують текстуру дерева.

Найбільш екологічним виступає дерево. Завдяки природним характеристикам каркас із дерева буде міцним й зносостійким. Деревина гарно впливає на здоров’я людини. Нерідко для каркаса використовують ламіновану ДСП. Дешевий матеріал дозволяє виготовити доступні меблі. Треба мати на увазі, що з часом клей, що використовується для виготовлення ДСП, починає розкладатися, що може стати причиною появи проблем зі здоров’ям.
Окрім дерева, для каркасів також використовують метал. Металевий каркас дозволяє отримати незвичну конструкцію за невеликі гроші. Часто ліжка з металевими каркасами можна побачити у медичних установах.

Висота каркаса

Цей параметр нерідко упускають й можна потрапити у неприємну ситуацію. Річ у тому, що ліжка зі східним каркасом мають невелику висоту каркаса, що знаходиться близько до підлоги. Класичне спальне місце європейських меблів має висоту близько 50 см.

Купівля ліжка


Людям похилого віку нелегко підійматися з низького спального місця, тому треба вибирати найбільш відповідні моделі. Незручними також є й американські моделі, що мають висоту каркасу до метра.

Зручність матрацу

Зручність ліжка залежить від матраца, його жорсткості й матеріалів, що використовуються для його виготовлення. Сьогодні є безліч моделей матраців, що можуть задовольнити будь-які потреби. Людина, що вибирає матрац, повинна вибрати для себе ідеальний рівень жорсткості. Ті, хто мають проблеми зі здоров’ям, повинні звернути увагу на моделі, що допоможуть справитися з деякими захворюваннями спини, підтримуючи хребет у правильному положенні. Наповнювачі сьогодні можуть бути як натуральними, так й штучними. Звичайно, що краще вибирати натуральні компоненти, хоча штучні матеріали можуть іноді мати й переваги.
В інтернет-магазині компанії «Mebli CITY» можна підібрати ліжко на будь-який смак. Кожен із нас має свої власні потреби, які й слід врахувати перед купівлею ліжка.

Наверх